Таг: чекеринска

Приведен уште еден напаѓач на Шекеринска и Заев

Во врска со немилите настани што се случија на 27.04.2017 година во Собранието на Република Македонија, на 06.05.2017 од страна на Секторот за внатрешни...

Шекеринска:Лудилото на ВМРО ДПМНЕ нема граници,мене практично тројца досега велат дека...

,,Факт е еден, дека ме нападнаа двајца, практично координирано, иако и двајцата сакаа повеќе штета да направат. Втората беше полоша, кога еден човек со...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com