Таг: четврток

Сончев есенски четврток

Последниот четврток во септември ќе биде сончев и топол. Наутро ќе биде ведро и малку студено. Слабо, локално котлинско замаглување е можно во периодот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com