Таг: чонгчин

Жена со нож повреди 14 деца во градинка во Кина (видео)

Кинеската полиција соопшти дека 39-годишна жена, која е веќе уапсена, со нож повредила 14 деца во градинка во Чонгчин, град на западот во земјата...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com