Таг: шамари за жерновски

Совет на јавни обвинители бара СЈО да назначи нов обвинител за...

Јавните обвинителки Катица Јанева и Фатиме Фетаи го прекршиле етичкиот кодекс на Јавни обвинители на РМ, заклучи Советот на јавни обвинители. ,,Дадовме препорака да се...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com