Таг: шамари центар

Жерновски: Груевски мора да ги одлежи казните во Македонија, другите нека...

Ова е пораката на поранешниот градоначалник на Општина Центар, Андреј Жерновски, по изрекувањето на пресудите за случајот ,,Шамари во Центар“.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com