Таг: шапалов

ВИДЕО:Младиот тенисер Шапалов со топче го погоди во око судијата

17 годишниот талентиран канадски тенисер Денис Шапалов со тениското топче го погоди главниот судија на мечот Арно Габас во око, по што неговата земја...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com