Таг: шарпланинец

Првиот ден на работа по здравствените проблеми Вучиќ се сликаше со...

Преубавиот шарпланинецот Пако му е подарок од српскиот Патријарх Иринеј. Вучиќ и Пако ,,Преубав ден...

Шарпланинец од Вучиќ и Каљинка од Дачиќ за Путин(видео)

Српскиот претседател, Александар Вучиќ, на рускиот претседател, Владимир Путин, му подари шарпланинка по име Паша. Српскиот министер за надворешни,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com