Таг: шахпасак

Здравствениот дом од Охрид ги демантира наводите на Шахпаска од СДСМ

По повод одржаниот прес на г-ѓа Јагода Шахпаска на ден 19.03.2017 (Недела) во која беше прозвана Службата на Итна Медицинска Помош при ЈЗУ Здравствен...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com