Таг: шахпаска

Загрозен животот на бебе од Охрид заради расипано возило на...

Бебе кое било превезувано од Охрид во Скопје во старо возило на Итната медицинска помош, кое што се расипало на Стража.Животот на бебето бил...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com