Таг: шенгенски правила

,,Полошо отколку во СФРЈ пред 35 години“-со часови се чека на...

  На граничните премини во Хрватска и во Словенија во текот на денот беше вистински хаос и метеж. Патниците чекаа со часови да ги преминат...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com