Таг: шенол ахмети

ЗНМ:Вирусот нема милост, Шенол беше голем професионалец и вистински другар

Шенол Ахмети, снимател и камерман од албанската редакција во Македонската радио-телевизија вечерва почина од коронавирусот. Ахмети беше долгогодишен снимател...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com