Таг: шета

Груевски шета во Будимпешта

Фотографијата со Никола Груевски, како шета во Будимпешта, ги обиколи социјалните мрежи. Не е јасно кој ја направил фотогрфијата, но дефинитивно тоа е Груевски и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com