Таг: шеф на кабинет

Граѓанскиот активист Никола Наумоски поставен за шеф на кабинет на Шилегов

Уште еден граѓански активист ангажиран во политиката. Овојпат на локално ниво. Нов ѓеф на кабинет на градоначалникот Петре Шилегов, како што објави а1он е...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com