Таг: шеху

Третообвинетиот за ,,Дива Населба“ тврди дека Јанкуловска и Мијалков се...

Дем Шеху, третообвинет за случајот „Дива Населба“ пред судот тврдеше дека поранешната министерка за внатрешни Гордана Јанкуловска и поранешниот прв човек на УБК Сашо...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com