Таг: шини

Убиство и мафијашка престрелка во центарот на Белград

Рано изутрина во Белград на улицата 27 Март, пронајдено е безживотно тело на 33 годишен човек кој бил застрелан во главата. Телото е пронајдено...

Воз излета од шините по удар во украден банкомат оставен на...

Разлетани пари наоколу по ударот на воз во украден банкомат оставен на шините на западот во Германија. Оваа невообичаена случка ги збуни како...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com