Таг: шиптари

СДСМ: Груевски ги нарекуваше ,,шиптари” , сега ги моли за да...

Добро е што граѓаните имаат можност да видат на што уште е подготвен Никола Груевски за своите интереси, во стравот од правдата и нивната...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com