Таг: школска

Ние со нашите деца утре ќе бидеме во училиште, реагираат родители...

,,Не постои поголема загуба во една држава од ПРАЗНИ КЛУПИ во образовна институција“-реагира Катерина Тодороска, родител на две малолетни деца и универзитетски...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com