Таг: шолја за чај

ВИДЕО: Трагикомедија-пожарникари гасат пожар со шолја за чај

Сараевски пожарникари, заради неисправен хидрант,  пожарот што вчера избувна во облакодер на Алипашино Поле,  го гаселе со шолја за чај. Видеото што денеска беше...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com