Таг: шон конери

На 90 години почина Шон Конери

Првиот Џејмс Бонд, шкотскиот актер Шон Конери, почина на 90 годишна вораст Конери е добитник на Оскар, две награди...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com