Таг: шопинг центар

Во време на корона епидемија во Белград е отворен најголемиот шопинг...

Со свеченост, музика, перформанси и многу гости, денеска во Белград беше отворен нов шопинг центар, најавен како најголем во Србија.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com