Таг: шоу

Канадски стјуарт ги претвори безбедносните мерки во шоу и уживање за...

Пред два дена патниците на летот од Алберта , Канада до Аризона, уживаа со шоуто што им го приреди член на кабинскиот...

Час по право од Основен суд

Го претворитивте правосудниот ситем во шоу парада, се вели во најновата реакција на Основен суд Скопје 1, упатена до критичарите на неговата работа и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com