Таг: шумски полицаец

Шумскиот полицаец Жарко Ш. на службена должност испробувал електричен пендрек врз...

Шумски полицаец испробувал како работи електричниот  пендрек врз мирно куче!-информираат од здружението за заштита на животни Анима Мунди. ,,Нема крај на изживувањата врз животните во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com