Таг: ѓорге

Заев: Иванов изврши државен удар, да ја повлече одлуката и да...

Ѓорге Иванов да ја повлече одлуката и веднаш да го додели мандатот како што предвидува Уставот, порача Заев на прес конференција.Иванов со одлуката да...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com