Таг: ѓукиќ дејановиќ

Тешко повредена српска министерка во сообраќајна несреќа враќајќи се од митинг

Министерката во Влада на Србија, член на Социјалистичка партија, Славица Ѓукиќ Дејановиќ доживеа тешка сообраќајна несреќа враќајќи се од митинг во Врање на кој...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com