Таг: јавни функции

Влада:Носителите на јавни функции ќе може да патуваат само заради евроинтеграциите...

На денешната 53-та седница, Владата го дополни и усвои протоколот со препораки и упатства за излез и влез на  државната граница на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com