Таг: јавно обраќање зоран заев

Бранко Црвенковски ги повика сопартијците да се оградат од последните изјави...

Основачот и долгогодишен претседател на СДСМ, Бранко Црвенковски упати јавно обраќање до членовите на СДСМ по повод последното интервју на актуелниот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com