Таг: јанко типсаревиќ

Раѓањето на второто дете Типсаревиќ го прослави со своите тениски...

Српскиот тенисер , Јанко Типсаревиќ, стана татко по втор пат. Со сопругата Билјана го добија синот Ноа. Радосната вест...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com