Таг: јасмина делчева диздаревиќ

Делчева-Диздаревиќ: Зарем јас како ќерка на Ѓорѓи Делчев би се заложила...

Раководителката на Институтот за педагогија Јасмина Делчева- Диздаревиќ е шокирана од критиките кои дојдоа од колегите од нејзината фела на сметка на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com