Таг: јас сум крсто

,,JE SUIS KRSTO“, Јас сум Крсто, Крсто Мукоски

На протестите пред судот за поддршка на обвинетите за дваесет и седмо априлските настани од минатата година, имаше транспарент на кој пишува ,,Јас сум...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com