Таг: ја напушта коалицијата

Амди Бајрам ја напушти коалицијата ,,За заедничка Македонија“ предводена од ВМРО...

Пратеникот Амди Бајрам, од собраниската говорница, најави дека ја напушта коалицијата ,,За заедничка Македонија“, предводена од ВМРО ДПМНЕ. Бајрам рече дека тој ќе учествува...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com