Таг: јевремовиќ

Почина Мики Јевремовиќ

Еден од најпопуларните пејачи на просторите на бивша Југославија Мики Јевремовиќ, почина во 75 година од животот од последици на мозочен удар.   Јевремовиќ на 27...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com