Таг: јозеф жајер

Еден од најгласните противници на ЛГБТ заедницата во Унгарија присуствувал на...

Унгарскиот европратеник Јозеф Жајер, кој доаѓа од ултрадесничарска политичка партија блиска до партијата на Виктор Орбан, утрината е уапсен откако се обидел...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com