Таг: љубе бошкоски

Бошкоски: Примам терапија на Инфективна клиника, но се чувствувам одлично

Откако беше примен на Инфективната клиника поради влошена здравствена состојба од Ковид 19, се огласи Љубе Бошкоски. ,,Поради зголемениот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com