Таг: љубовник

Бразилски полицаец го убил грчкиот амбасадор

Бразилската полиција соопшти дека нивен колега, полицаецот Серхио Гомеш Мореира Фило признал дека го убил грчкиот амбасадор во Бразил  Киријакос Амиридис , јавува "Би-Би-Си". Полицијата...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com