Таг: љубоморен маж

Злосторство во Србија: Ја убил сопругата и нејзиниот возач во училиштето...

Во српското место Ердевик во близина на Шид, 53 годишен маж ги убил, сопругата која била директорка на ОУ,,Сава Шумановиќ“ и нејзиниот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com