Таг: љупчо палевски

Мицкоски очекува брзо пронаоѓање на тепачите на Палевски или народот ќе...

Претседателот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, виновникот за претепувањето на Љупчо Палевски го гледа во Владата, се закани дека народот ќе примени...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com