Таг: ќерки

Ќерките на првиот неврохирург во Македонија проф.д-р Петар Рушков критикуваат за...

,,Се навршуваат две години од смртта на еден голем човек, кој направи многу за Македонија, а само на семејството му недостасува, нашиот...

Додека Груевски е во бегство, Боркица ,,посветено“ оди на работа, а...

Со своето бегство поради двегодишна затворска казна, Никола Груевски, ги стави во непријатна позиција, не само државата, неколку европски, а можеби во иднина и...

Груевски со ќерките и со сопругата на промоција на книга

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски заедно со сопругата Боркица и ќерките Анастасија и Софија присуствуваше на промоцијата на Антологијата на светската поезија и на македонската...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com