Таг: ќе ја нема македонија

Груевски се закани: Ако го нема ВМРО, ќе ја нема и...

Ова денеска, меѓу другото, го рече Никола Груевски на свечената академија во Штип, по повод 23 Октомври-Ден на ВМРО. Тој рече: ,,Денес одиме по трнлив, тежок...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com