Таг: 0 случаи

Во Ресен еден месец нема новорегистрирани случаи на Ковид 19

Ова го соопшти Здравствениот дом од Ресен. Во јули во овој град имаше...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com