Таг: 1.120 тестирани

Од 1.120 тестирања 35 се позитивни на КОВИД 19 од кои...

Изминатото деноноќие се направени најмногу тестирања на дневна основа досега. Во последните 24 часа направени се 1120 тестирања, а...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com