Таг: 10 насто

Досега се направени 100.940 тестирања на Ковид 19 од кои 10.617...

Досега во земјата се направени вкупно 100.940 тестирања на Ковид -19. Вкупната бројка на ковид дијагностицирани од почетокот на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com