Таг: 10.000 евра

Владата ќе ги награди македонските фудбалери за секого по 10.000 евра

За победата над Грузија и пласманот на ЕП, фудбалерите на македонската фудбалска репрезентација ќе добијат награда од Влада на РСМ.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com