Таг: 102 нови случаи

На 1.356 тестирани 102 позитивни на Ковид 19

Во последните 24 часа се направени 1.356 тестирања, а регистрирани се 102 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 39-Куманово...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com