Таг: 11 позитивни

Само 450 тестирања и само 11 позитивни на Ковид 19

Во последните 24 часа се направени 450 тестирања, а регистрирани се 11 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 3-Куманово...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com