Таг: -12

Во 21 часот во Скопје измерени -12 степени

Управата за хидрометеоролошки работи во 21 часот (07.01.2017) ги објави последните измерени температури. Во Скопје вечерва се измерени -12 степени, а најстудено во овие...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com