Таг: 125 нови случаи

Дури 89 нови случаи на КОВИД 19 во Скопје од 125,...

Во последните 24 часа се направени 1019 тестирања, а регистрирани се 125 нови случаи на ковид-19. - Скопје 89-...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com