Таг: 125 случаи

125 нови случаи на КОВИД 19 од 1085 тестирани

Во последните 24 часа се направени 1085 тестирања, а регистрирани се 125 нови случаи на ковид-19. - Скопје 46-...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com