Таг: 135 нови случаи

135 нови случаи на Ковид 19

Во последните 24 часа се направени 1259 тестирања, а регистрирани се 135 нови случаи на ковид-19. - Скопје 76-...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com