Таг: 14 дена

Прогласено ново продолжение на вонредната состојба за 14 дена

Претседателот Пендаровски прогласи вонредна состојба уште за 14 дена.

Уште 14 дена вонредна состојба

Претседателот на државата, Стево Пендаровски, по состанокот на Националниот совет за безбедност објави на прес конференција дека се согласил да потпише решение...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com