Таг: 140 милиони евра

140 милиони евра од Светска банка ќе се искористат за справување...

(соопштение на Влада) Поддршката од Светска банка за Република Северна Македонија за справување со последиците од кризата предизвикана од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com